města Benátky nad Jizerou

4.den MAXOV

Ahooooj moji nejdražší,

Další a zároveň poslední den za námi …musím napsat, že byl naprosto SUPROVÝ 👍👍 i sluníčko se na nás smálo🌞!!! Ale hezky od začátku…dneska nás paní učitelky musely budit, spinkali jsme jako miminka….. Zato učitelky už strašily od brzičkého rána, aby nám mohly oznámit, že dnes máme SVÁTEK😍🤗. Než jsme se rozkoukali , tak jsme to slyšeli nejméně 100x🙃. Opět jsme vyrazili na naši oblíbenou snídani. Po snídani jsem doufal, že bude klídeček, ale ani náhodou….paní učitelka spustila opět stejnou písničku: „ Kdo má dneska sváteček? Pro koho máme překvapení ? Myslíte, že pro vás? Nebude to náhodou výlet? Že bychom jeli na Farmu Pěnčín za zvířátky?“ Než jsme stačili odpovědět, už byl přistavený autobus a my frčeli rovnou za hranici všedních dnů a to do slova….dostali jsme se do dílničky plné korálků a mohli jsme si vyrobit náramek podle sebe, to budeš mamčo koukat👀, co jsem vyrobil, ale musíš vydržet do zítřka😉. Pak jsme se pokoukali po zvířátkách a na konec nám paní učitelky koupily zmrzlinku🍦…no musím uznat, že to bylo úplně skvělý👌 !!! Domů jsme samozřejmě přijeli až v jednu, takže obídek se posunul, ale to stálo taky za to, měli jsme bramborovou polévku a borůvkové knedlíky, že by dárek od kuchařky😉😃? Po obídku nám paní učitelka řekla, že na odpočinek není čas, protože musíme ještě oslavit MDD soutěžemi. No, malinko jsem byl unavený, ale řekl jsem si, že když to zvládají úči😏, tak to zvládnu taky😅. Pohráli jsme si chviličku a už jsme mazali na disciplíny: hod do díry, hod na cíl, skákání snožmo, chůze na chůdách, chůze s pálkou a míčkem. Bylo to super👍, všichni jsme to zvládli a také jsme byli po zásluze odměněni…to budete čubrnět, co jsme dostali😘…. Pak jsme malovali obrázky a už byla večeře…řízeček s bramborem a okurkou. No řízek zmizel hned😋, ale s bramborami jsem velký kamarád nebyl. No a už se balí !!! Mamí, tatí musím napsat, že to tady bylo naprosto skvělé, úžasné, prostě bomba💣, ale být s vámi je mnohem úžasnější😘❤…moc se na vás těším a přiznávám😊, že se mi malilinkato stýská😍 !!! Ale nebojte, vše zvládám😉. Ježíši, slyším známý hlas: Čí je to tričko ? Ničí ?…kurňa, aby nebylo moje🤷‍♂️ ….. musím běžet🏃 ….ještě jsem nezačal balit🤦‍♂️… zlatíčka moje posílám pusinku 💋na spinkání, protože těch dalších tisíc pusineček 😘😘😘😘vám dám až zítra u autobusu !!!!

Jéééééééééé…jsem zpátky, paní učitelka mě vyhnala, abych vám napsal, že zítra přijedeme v 10.00 – 10.30 hod. k tůním…tak snad je to všechno🤨…. běžím🏃…. Ještě jsem fakt nezačal balit😜, tak ať po mě už nic nechce😩….papapalapá😍😍😍😘

Návštěvnost
  • 0
  • 4
  • 31