města Benátky nad Jizerou

3.den MAXOV

Moje zlatá rodinko,

Dneska nás probudily sluníčkové paprsky klepající na okýnko, takže vstávání bylo hooooodně zvesela. Vyrazili jsme na snídani, kterou jsme si opět užili každý podle své chuti. Mamko, to bys koukala, jak do mě padají domácí čerstvě upečené rohlíčky….fakt velká mňamka😋 ! Po snídani, se nám sluníčko schovalo a venku jsme naměřili jen tři stupně celsia, tak paní učitelky rozhodly, že si můžeme zahrát fotbálek, víš tati který, ten jak má ty ovládací tyče a kuličku, kterou tam hodíme a už kopeme😃…..ostatní hráli karty, kreslili a ani nevím co všechno si kamarádi přivezli. To si pište, že jsme to přivítali, protože moc času pro sebe nemáme, furt nám paní učitelky připravují nějaký program. No děs, netrvalo to dlouho a už jsme slyšeli: „ Uklízíme, sluníčko vykouklo, venku je deset stupňů, oblékat, vyrážíme“.😎 Naštěstí jsme nasadili gumáky a vyrazili jsme k rybníčku krmit rybičky….taťko, to bys koukal co jich tam mají, ale jsou to ty okrasné, takže na chytání kapra zapomeň🐟 !!! Potom jsme využili hřiště na sportovní aktivity a už zase honem na obídek. Dneska jsme měli nudlovou polévku a svíčkovou s knedlíkem, to koukala kuchařka, když jsme se seřadili do fronty na přídavek přes celou restauraci….mami neuvěříš i já tam stál😊…. Pak šup do peřin….dneska to za nic nestálo…kluci furt něco říkali, dokonce mi na hlavě přistál plyšák, takže samé chichi, chacha, chocho,😂 a z chodby se ozývalo: „ Pššššš, pšpšpšpš, tichoučko🤫“…no řekl bych, že bez efektu🤣. Hned jak jsme vstali, tak jsme se oblékli na vycházku, ale opak byl pravdou….na chodbě v kytce jsme zahlédli, že je tam nějaký dopis…paní učitelka celá vyděšená😲 ho otevřela ……. tomu byste mamko, taťko nevěřili🤔….představte si, že nám napsal správce lesů pan Jizeráček, že děkuje za domečky pro zvířátka a že nám za odměnu zakopal poklad👍👍….dál ani nemusím psát…po lese jsme běhali jako motorové myši a poklad nikde, mami hrabal  jsem jako o život…představa, že bych taťkovi mohl dát na to nové auto mě hnala ještě víc🏃. Já sice  poklad nenašel😢….ale když ho našli kamarádi, tak to bylo radosti 😅!!! Však uvidíte …. Před večeří jsme si opět zacvičili, namalovali obrázek a mazali na véču. Doslova jsme zhltli kuře na paprice a už jsme se chystali na diskotéku. Teda zlatíčka to byl let…trsali jsme jako o život a to jste neviděli učitelky, ty trsaly, jak když tančí naposledy💃💃💃…fakt jsme se o ně báli 😂🤣😂🤣!!! Proto píšu takhle pozdě, ještě se nemůžu zastavit….  jsem dneska nějaký vyřízený😌, takže se už těším až zalehnu, takže mamí, tatí…posílám miliony pusineček💋💋💋, páááááááá👋 opět zítra….