města Benátky nad Jizerou

1.den MAXOV

Mamí, tatí ahooooj,

Tak konečně mám chviličku napsat……jen co se za námi zavřel autobus a my se rozjeli, tak nás paní učitelky pochválily, že nepadla ani jedna slzička😃…..celou cestu jsme švitořili a než jsme se nadáli, tak jsme stáli před hotelem. Hotel moc pěkný, ale plný holandských sportovců, kteří odjížděli a my se chystali na jejich místa…..dali jsme si venku svačinku, obešli hotýlek a už jsme se ubytovávali…..jéééé🤗😃… rodičové drazí vůbec se nebojte, jsem na pokoji se svými kamarády, takže obrovská spokojenost👏👏👏. Jen co jsme se převlékli, už jsme mazali na obídek. Dneska jsme měli zeleninovou polévku a rajskou s těstovinami …moc jsem si pošmákl👍. Po obídku jsme vybalili kufry a paní učitelky nás hnaly do hajánkova…myslel jsem, že očka nezamžůrknu, ale jestli ten horský vzduch…. Nechápu🤦‍♂️…. Vzbudil mě až hlas paní učitelky: „Vstávat …vyrážíme na průzkum“. Oblékli jsme se, nasvačili se toho, co nám zbylo v batůžku a komu nic, tak dostal oplatku a les byl náš😎 !!! Paní učitelky nás poprosily, jestli bychom nepostavili pro zvířátka domečky, vrhli jsme se na to jako diví🏃….to bylo domečků a staveb, až mi přecházel zrak👀….jedna nádhera větší než druhá😉. Když jsme dostavěli, tak jsme před večeří stihli ještě fotbálek, cvíčo a už se chystali na rizoto, nebudu tvrdit, že všichni snědli všechno, ale bylo to moc dobré😋, přesto paní učitelka požádala o rohlíčky na večer, kdyby měl někdo hlad….pečou je prý přímo tady, tak jsou jako zákusek🍰…zatím jsem si nevzal. Po večeři jsme měli důležitou chvilku …. malovali jsme pro vás překvapení, ale o tom psát nebudu, abyste se měli na co těšit😘. Konečně jsme se dostali na pokoje a hrajeme karty…já vlastně nééé, protože vám píšu, ale když se rychle rozloučíme tak do večerky určitě jednu partičku stihnu.  Takže mamko, taťko…..pomaličku utíkám🏃 abych si ještě s kamarády zahrál a slibuji🙏🙏🙏, že zítra zase napíšu…už teď se moooooc těším😍. Tak dobrou a krásné sníky moje zlatíčka😘😘. Pusinečku obrovskou 👄,pááááá.👋👋👋👋