města Benátky nad Jizerou

4.DEN v Rejdicích

Ahooooj zlatíčka😍,

Co nového??? Ani se neptejte….to byla noc😮…. Jen co jsme usnuli, rána jako z děla….z postele to vytáhlo dvě moje kamarádky, prošly se po chodbě a najednou stojí nad mou postýlkou…je to sen nebo pravda🤔 ??? Neuvěříte pravda….Za vteřinku už hajaly v pelíšku a pro nás akce skončila😛…jenže jsme netušili, že pro učitelky akce začala😩!!!! Hromobití a blesky  vytáhly doslova a do písmene učitelky z pelechu …..…naštěstí jsme je neviděli, protože s námi to ani nehnulo a popravdě,  vidět je v pyžamech poplašeně běhat po chodbě, tak to bych nemusel hrůzou usnout až do rána …. 😱!!! Kontrolovaly okna, pozorovaly nás, jak spinkáme jako andílci😇, jestli jsme přikrytí, pak nám v intervalech rozsvěcovaly světlo na chodbě, kdybychom se tou bouřkou probudili…naštěstí nic👍…. Nad ránem…ASI…paní učitelky usnuly, protože jsme přemýšleli, jestli dneska budeme snídat nebo ne…a  ejhle…už jsme slyšeli z chodby: „ VSTÁVÁÁÁME…ŠUP…ŠUP“, takže v pohodě…snídaně o třicet minut později, ale nám to nevadilo, naplnili jsme si opět bříška dobrůtkami 😋a mazali na pokoj. Po chvilce paní učitelky zavolaly: „ DO KŘESEL….“ Naskákali jsme na pozice a už to jelo….hymna, zpívání a  informace co na sebe a co se bude dít…..NO….moc nás nepotěšily ….na školkové dovolené a mám myslet🤯 ???? Stejně nás to neminulo….. ŠKOLKA-KVÍZ….nebojte, proběhl na terase, takže teple oblečeni a bez deště. Jinak, co jsme předvedli ??? Žádná hitparáda🤦‍♂️….museli jsme poznávat tvary, čísla, písmena, zarecitovat báseň nebo zazpívat píseň a cvičit. Paní učitelky musely malinko přimžourknout očka👀 …..PRÝ…o prázdninách prosí🙏, abychom zabrali !!! Hned jsem si pomyslel, ať o prázdninách  zaberou samy, ve škole toho budu mít habakuk, tak si prázdniny užiju😜…..Čas ulít jako bláznivý a my už fofrnili na obídek…byla nudličková polévka a kuřecí plátek s hranolky….ptáte se: „Opravdu hranolky??? Ano… a ještě jsme si chodili přidat….mamko i JÁ😋😋😋 !!! Tak se prosím 🙏už se na to neptejte🤭…..Děkuji😘. A už do hajánkova….ale jen slovně….povídali jsme si, hráli jsme si, chechotali se a paní učitelky buď dělaly, že nás neslyší, anebo dospávaly tu šílenou noc. No….. pravda je taková, že číhaly na moment překvapení, kdy přestane pršet🌧…a ono přestalo…jenže jen pár minut potom, co jsme ulehli….takže se nás nikdo na nic neptal a už jsem jen slyšel: „NEPRŠÍ…VSTÁVAT…HOLINKY….BUNDU….PLÁŠTĚNKU DO BATŮŽKU“….fakt jsem nevěřil🙄…myslel jsem, že prolenošíme celý den kvůli dešti a prostě NE !!! Dobrá…vyskákali jsme, oblékli se a před odchodem paní učitelka zavelela: „BOTASKY DO BATOHU“…tak to jsem šel do kolen😠…jdeme ven v holinkách a botasky na zádech…myslel jsem si, že už jsou přetažené, ale když nám řekly, že budeme mít diskotéku, tak jsem hned přehodnotil😉….tanec v holinkách to fakt NE !!! Opět jsme dorazili do PRDEKU…mamko, taťko…neuvěříte, jen co jsme vyrazili, jako by to Krakonoš viděl a poslal za námi sluníčko🌞, prošli jsme chatou na terasu a ejhle…tak SUPER PARKET👍…paní učitelka vytáhla kazeťák…takového žebráka, ale hrál a to nám stačilo😃…trsali jsme jako o život😎, ale kdybyste viděli učitelky, trsaly jako kdyby to bylo naposledy…fakt jsme se pobavili😂😂😂😂😂…..ať jsme chtěli nebo ne, tak se nám na moment rozpršelo…to asi Krakonoš brečel😭, že zítra odjíždíme…p. učitelky nám koupily zmrzlinku a chvilenku nám pustily Chobotničky, abychom se po disku zklidnili, napili a přezuli zpět do holinek. Jen co jsme vše splnili, už jsme stáli u piána a předvedli neskutečnou estrádu pro PRDEK….p. učitelka hrála a my zpívali, že nás museli slyšet až v Krkonoších, protože chalupa Prdek stojí v Jizerkách a jeden jelení skok přes cestu jsou KRKONOŠE…rodičové, jestli to nechápete, tak se tím netrapte😉, já vám to popíšu až budu doma ….cesta domů byla rychlá, protože paní učitelka nás naučila „Eskymácký pochod“👍👍👍…no to vám taky ukážu až doma, protože u toho děláte HU…HU…HU😂. Chvilku před večeří jsme dostali odměny a dárky od paní učitelek a vyslechli jsme si, jací jsme úžasní😍, skvělí, báječní🤗, že jsem na vteřinku zapochyboval, jestli opravdu mluví o nás, jenže když to mlely furt dokola, tak asi JO😊 !!! Pak už jen malování do knihy a šup na večeři. Měli jsme zapečené těstovinky….opět mňamka😋. Tak jsme si mysleli, že poslední večer na pohodu, ale ouha…..už jsem jen slyšel: „ JDEME BALIT“😣 to by ještě šlo, ale netušil jsem, co bude dál: „Komu patří ty ponožky, jak to, že si nepoznáš svůj ručník, vrať mu tu mikinu…..“☝…no popravdě odcházím, protože jsem balit ještě nezačal a fakt netuším co mě čeká🤦‍♂️ !!! ……………………………………………………………………………………HALOOOO…..jsem zpět, protože paní učitelka mě poprosila abych vám napsal vzkaz, že zítra dorazíme k tůním mezi 9.30-10.00 hod.👍👍👍, tak mě tam milovaní rodiče čekejte, protože tady to bylo naprosto skvělý🤗…prostě SUPER😍, ale být s vámi je to nejúžasnější co mě na světě může potkat❤❤❤❤❤…..posílám poslední pusinečku😘 na dobrou noc, protože tu další vám dám už sám💋, hned u autobusu….fakt končím, až totiž zabalím, tak půjdu rychle do hajan😴, aby už zítra bylo a já měl namířeno rovnou k vám😍…papalapááá

ještě pár foteček :😍