města Benátky nad Jizerou

3.DEN v Rejdicích

Moooc zdravím moje milovaná rodinko😍,

Tak dneska to byl let…..ráno nás probudilo šimrání slunečních paprsků 🌞do oken, takže jsme se opět vyspinkali dorůžova. Paní učitelky jen co nás vyhnaly z pelíšku, už hlásily, že se něco stalo…. No přiznám se, že jsme měli oči na vrch hlavy👀….ale než se vymáčkly co se děje, tak jsme si stihli naplnit bříška opět samými dobrůtkami😋. Když jsme přišli na pokoj, tak se z chodby ozývalo: „ honem, pojďte sem….představte si, že dneska ráno nad naší chatou létala Krakonošova Sojka bonzačka…určitě Krakonošovi řekla, že jsme moooc hodní🤗 a ten požádal svého spojence pašeráka, aby nám někde v lese schoval poklad“ ….říkal jsem si: „Co je to za pohádku? Myslíš, že ti to zbaštím?, ale byl jsem potichu🤭, protože všichni koukali jak nevěřící Tomášové🙄 !!! Paní učitelky nekoukaly o nic líp…vytáhly nás do lesa a pořád opakovaly: „Nevidíte někde nějaké indicie?“….samozřejmě, jsem spíš koukal, kde co lítá a to jen do té chvilky než někdo zakřičel: „TADYYYYY“😮, ty jooo…běžel jsem jak o život a ona to byla pravda !!!! Oranžové značení nás vedlo hluboko do lesa a když už jsme žádné nenašli, tak jsme se pustili do hledání pokladu…..hrabal jsem rukama do země, odhazoval větve, házel šišky a těšil jsem se, že až ten poklad najdu, tak se s vámi rozdělím😊….. víš mami, jak jsi chtěla na zahradu ten bazén a ty tati to nové auto…myslím, že by nám z toho pokladu ještě zbylo👍👍👍. Ale to zklamání, když někdo zakřičel: „TADY JEEEEE“…málem jsem se rozbrečel😭, kdybych zvedl hlavu na strom, pod kterým jsem hrabal, tak🤔……ale nic🤦‍♂️……….naštěstí paní učitelky řekly, že tam jsou drahokamy pro všechny👏….to bylo radosti😜…. Takže nebojte, určitě něco domů přivezu😉. Když jsme se vrátili na naše nádherné hřiště, tak už jsme se těšili, jak si zakopeme, pohrajeme….ale ono NE…..paní učitelky začaly zpívat písničku, kterou snad vymyslely přes noc a PRÝ je to hymna….nejdříve jsme koukali, ale pak se nám moooc zalíbila a zpívali jsme jak slavíci….no však uslyšíte 😆!!! Pak už jsme spěchali na obídek….výborná bramborová polévka, a ještě výbornější rajská omáčka s knedlíkem, fakt jsme si pošmákli a samozřejmě jsem si i přidal…..jak říká paní učitelka: „žádný problém“👍. Opět k dopolední svačince jsme měli plný tác batůžkových dobrot s melounem. Odpolední odpočinek byl takový všelijaký…chvilku chaha, pak štěbetání, pak pojukávání a nakonec jsem zjistil, že už si povídám sám se sebou🙃, protože moji kámoši už chrupali, tak jsem na chvíli  zamžůrknul taky. Fakt na chvilku, protože už nade mnou stála učitelka: „ vstáváme a huráááá na opékání buřtíků“ , vyskočili jsme jako kamzíci…celý nedočkaví, ale než jsme vyrazili opět hymna a ještě malé překvapení, ale o tom nesmím mluvit, takže „PSSSS“🤫, kdybych to prozradil, tak by mě paní učitelka už nepustila k psaní a to fakt nechci 🤨 !!! Opékání bylo naprosto SUPER🤣….někdo buřtíka, klidně i dva, někdo jen chlebík, prostě každý na co měl chuť. Pak jsme se těšili na hraní na hřišti, hráli jsme nohejbal, skákali gumu a v tom opět: „Řadíme se!!!“ …ježíši kam zase jdeme😟….no to byla legrace, když paní učitelka řekla, že do PRDEK😂😂😂…to jsme se nasmáli…těch otázek:“ tam se jen prdí? Ta vesnice smrdí?😂😂😂…odpovědí se nám nedostalo, protože se paní učitelky jen smály😂😂😂….. Měli jsme co dělat, abychom stihli večeři z toho PRDÁKOVA😂, ale naštěstí byl švédský stůl….což zařídily učitelky po těch buřtíkách, takže jsem si dal jen chlebík s máslem, někdo teplou polévku, někdo perník…no prostě podle chuti 😋👍!!! Rodinko moje milovaná❤, dneska odcházím bez hlaholení p.učitelky, protože se chci v klidu vykoupat….smrdím od ohně🤪, tak ať jdu voňavý do pelíšku😉. Tak pádím😊………pápápá…………………………………………… Jéééé……..….jsem zpět….jsem teda bambula🤭, úplně jsem zapomněl poslat pusinku💋 na dobrou noc, tak pro jistotu ještě jednu na víc💋….a teď už fakt běžím😘😘😘……….