města Benátky nad Jizerou

2.DEN v Rejdicích

Ahooooj mamko a tatíku,

Už jsem tady…tak pěkně od začátku. Ráno jsem se probudil a ani jsem nevěřil, že už je tolik hodin…učitelky běhaly po chodbě už od půl šesté😝, kdo prý bude skákat z postele, běhat po chodbě, budit kamaráda a ono NIC🙃 ….to bylo chvály: „ Kdo se tak krásně vyspinkal? Kdo byl tak hodný?…popravdě mamko tolik chvály kvůli spaní, se mi nedostalo ani od tebe😊. Jen co jsme se oblékli, tak jsme spěchali na snídani…to bylo překvapení…. stůl plný šunčičky, sýra, pečívka, nutelky, čoko-kuliček, džemíku, mlíčka, čaje…no prostě dobrota za dobrotou 😋!!! Po snídani jsme mysleli, jak si na pokoji pohrajeme a ono ne😠…paní učitelka zavelela: „ dnes je velmi náročný den „ školko-olympiáda a výlet do Jizerských hor na maják“. No tak jsme vyběhli na hřiště a paní učitelka zahájila rozcvičku…tak ta byla SUPER👍👍👍…ale pak jsme se rozeběhli po disciplínách: pálka s míčkem, skákání snožmo, házení míčkem na cíl, chůze na chůdách a točení kruhu okolo pasu…no myslel jsem si, že to půjde rychleji a docela jsem se zapotil 😓!!! Pak jsme mazali a obídek…to byla dobrůtka: polévka s noky, kuře na paprice s těstovinami…fakt jsme si pochutnali😋. Jéééé zapomněl jsem napsat co jsme měli k svačině….ani se neptejte🤭….paní učitelka udělala embargo na naše batůžky a máme tolik oplatek a bonbónů, že je snad nestihneme do odjezdu ani snít 😛!!! Hned po obídku jsem si šli odpočinout, ale tentokrát jsem si lehnul i rád😴. Paní učitelky nás budily dříve, protože po druhé hodině nám jel autobus 🚌!!! Rodičové vy se divíte😯??? Tak se divte😯…protože to byla sranda nevídaná😂…jeli jsme jak v sajtkáře, ale jen jednu zastávku a nazpátek jsem měli jít několik kilometrů údolím zpět do Krkonoš na chatu😱….ano čtete správně…běháme tady z hor do hor !!! Vylezli jsme z autobusu a vydali se do muzea Járy Cimrmana…fakt zajímavý a moc pěkný a pak rovnou na maják „U Čápa“. No to bylo schodů …super bojovka vylézt až na horu👍👍👍. Ale horší to bylo dolů:  učitelky vyšilovaly 😱jako kdybychom skákali padákem.: „držte se, nekoukejte dolů, hlavně pomalilinku” a furt dokola až se mi z toho zamotala hlava, tak jsme si hned v tom parnu slízali zmrzlinku 😋a chystali se přes údolí zpět do chatky. Mamko, taťko…ani se neptejte co se dělo🤦‍♂️…paní učitelky funěly jak lokomotivy, hučely jaká je to dálka, že je vedro…my koukali jak blázni😳…a než jsme se nadáli paní učitelka stopovala autobus a coby dup, jsme byli doma😆…to byla paráda😉…..paní učitelky byly tak vyřízené, že nechaly hlasovat🙋‍♂️, kdo chce jít ještě na chvíli před večeří na hřiště a kdo si chce pohrát s kamarády na pokoji…všichni, kromě dvou se přihlásili, že s kamarády na pokoji….NO… ve skutečnosti jsme chtěli udělat radost učitelkám😂😂, protože vypadaly fakt na doraz !!! Pak už jsme se chystali na večeři…ty jo…borůvkové knedlíky ??? To jako fakt ??? To jsem si šmákli, jen dvěma kamarádům paní učitelka musela dát chlebík s máslem a džemem, takže vše v poho😉. Pak nás paní učitelky vyhnaly na terasu malovat a pak už jen gygyena, pohádka a  šup, šup do hajánkova. Ty joooo…… mažu, ať už je zítra a můžu zase večer napsat…tak dobjou moje zlatíčka😍😍…..milion huhuhuhubiček 😘😘😘😘a zítra pááááááááááááááááááá 👋👋👋👋!!!