města Benátky nad Jizerou

1.DEN v Rejdicích

Ahooooj rodinko😍,

Tak konečně mám chvilku napsat co se dnes dělo…hned jak jsme nalezli do autobusu, tak paní učitelky začaly☝: „připoutat, opřít, nesvačit, batůžky nahoru, nohy dolů“ no bylo toho haba-kuk, ale jak jsme se rozjeli, tak už byl klídek👍 !! Cesta byla klidná a pohodová…okolo půl jedenácté jsme stáli před chatou. Paní učitelky vytahaly kufry a odvedly nás na terasu, kde jsme posvačili a čekali, až nám paní učitelka přiřadí pokoje….mamko neboj, fakt spinkám s kamarádem, kterého jsem si přál🤗…takže vše OK😊. Jen co jsme si vybalili, tak jsme se chystali na obídek, měli jsme zeleninovou polévku a smažený sýr s brambůrkem😋…nebudu tvrdit, že jsem se nacpal, protože jsem ještě dosvačil, co jsem měl z domova….ale bylo to moc dobrý. Jen co jsme dojedli tak nás paní učitelky hnaly do hajan….HAHAHA😂😂😂….vůbec jsem nepochopil jejich naivitu, že budeme spát….to fakt přehnaly….to byla švanda, tahali jsme hračky, chychotali se😜, povídali si, přebíhali z postele do postele…no prostě SUPER🤣…paní učitelky jen v chodbě vydávaly nějaké skřeky 🙄jako: „psssss, ticho, spinkat“ ale věděly, že je to marný, je to marný, je to marný😳. Když jsme vylezli z pelíšků, tak jsme si načepovali pití do lahví, oplatku dali do batůžku a vydali se na průzkum do lesa, protože jsme se rozhodli, že musíme postavit domečky pro zvířátka v krkonošském lese. Jen co jsme vystoupali do kopců směrem k lesu, tak jsme narazili na ceduli: „KRNAP“…to jsme si vyslechli hodinovou přednášku paní učitelky🤔: „ co to je za zkratku, co v parku smíme, vlastně nesmíme“, ale to rozčarování: bylo to tam jak v Benátkách na náměstí….lidi na kolech, mamky s kočárky, rodiny se psy, babička s dědou a vnoučaty…nevěřili jsme svým očím 👀!!! Ale domečky jsme postavili a návrat zpátky byl v pohodě, protože nám ještě zbyla chvilka si pohrát na hřišti. Na večeři jsme měli rizoto s okurkou a nikdy by mě nenapadlo, že ho zblajznu a ještě si půjdu přidat, buď hlad, a nebo ten horský vzduch 😏 !!! Po večeři nás paní učitelky nahnaly na terasu a my se pustili do vzpomínkové knížky na náš OP, takže jsme malovali náš nejhezčí zážitek za dnešní den…takže se máte rodičové na co těšit😉 !!! Ježíši😱…už ji slyším😩…“kdo se ještě nekoupal?“ Když to nestihneš, tak neuslyšíš pohádku !!!….musím jít😠…pohádku bych oželel, ale poslouchat učitelčino vřískání na chodbě…to fakt nedám😣…tak mamko, taťko posílám tu největší pusinu na světě💋 zítra se zase ozvu, papáááá😍😘👋👋👋👋

Abych nezapomněl…pár foteček:😉🙃