města Benátky nad Jizerou

1.DEN Savoy

Ahoooj rodinko zlatá,

Právě jsem se odtrhl, abych vám napsal, co se dneska odehrálo….no raději se ani neptejte…byl to teda LET !!! Jen co jsme sedli do autobusu, tak to začalo…“ máváme, mikiny dolů, batohy nahoru, čepice před sebe, připoutat“…no bylo docela super👍, když si paní učitelky konečně sedly a nechaly nás odpočinout. Cesta probíhala náramně, než jsme se dostali k objížďce, kterou ani pan řidič nečekal a my najeli o 15km víc, ale v pohodě. Na Savoy jsme dojeli v limitu, takže jsme v klidu posvačili, ubytovali se, vybalili si a chystali se na oběd. Mamko…neboj…. jsem na pokoji se všemi svými kamarády, ani jsem to nečekal, ale pokoje jsou po sedmi, takže jsme se tam vešli všichni😊. K obídku jsme měli čočkovou polévku a boloňské těstoviny ( to potrubí )  se sýrem…moc a moc jsme si pochutnali, dokonce si někdo i přidal, já si přidal až na večeři, protože bylo kuře na paprice s knedlíkem…neuvěříš dokonce jsem si přidal  2x😉…mamko, taky bys mohla někdy udělat knedlík…musel jsem přiznat, že jsem ho strááááááááááááááááááášně dlouho neměl🤔!!! Po téměř bezvýznamném odpočinku, kdy jsme nebyli schopni zavřít očka a měli jsme furt co řešit…to paní učitelky vzdaly a už jsme se chystali na průzkum okolí. Vyrazili jsme do centra „Josefova Dolu“, kde jsme pro vás koupili překvapení a paní učitelky nám koupily nanučka….to bylo radosti …mlaskali jsme😋😋😋 že jste mě možná slyšeli až doma🤣. Nakoukali jsme, kde je muzeum a paní učitelky nás táhly směr vlakové nádraží…to bylo otázek: „Kde asi je, kudy se tam jde“ a než jsme se nadáli, stali jsme před ním😜. O vlaku až zítra, protože z účy vypadlo, že už pro nás zajistila exkurzi, ale musíme tam vláčkem🚂. Po pravdě řečeno… moooc se těším 👏👏👏!!! Když jsme se vrátili na chatu, tak jsme museli ještě prozkoumat , jak to vypadá kolem chaty…no bomba💣…nádherná hřiště, táborák…no byli jsme táááák nadšení, že paní učitelky před večeří vytáhly míče, kruhy, chůdy, pálky a my řádili, jak černé ruce, až když pro nás přišla paní šéfová horalka, tak jsme museli mazat na véču. Po večeři jsme vám připravili překvapení….mamko, jako bych tě viděl👀…co to asi bude….no neřeknu😷….FAKT neřeknu🤐…když počkáš, brzičko se to dozvíš😍 !!! No a jsme na konci cesty, právě jsme se připravili do hajan, ale ještě si v pelíšku můžeme pohrát karty, malovat si…ale už slyším paní učitelku, jak křičí: „ všichni na jeden pokoj…čte se pohádka….“ No rodinko zlatá, o karty jsem přišel, ale o pohádku fakt nechci, takže se loučím …posílám pusinečku👄na spinkání a pro jistotu ještě jednu👄 navíc a už mažu🏃….papalapá zítra😘 !!!!

Návštěvnost
  • 0
  • 39
  • 50