města Benátky nad Jizerou

15.ČERVEN 2020

Dobré ráno přátelé,

určitě jste se vyspinkali do dobré nálady 😉……..do konce domácí školičky už nám chybí jen tři dny☹…..ale nebudeme smutnit, protože si je  užijeme🤗😃. Úplně jsme zapomněli na vodní svět…..vidíte 🤔….u vody budete trávit skoro celé prázdniny…………pokud bude svítit sluníčko🌞……….tak mu budeme držet pěstí ✊, ať máme teploučké léto 👍😍. Můžete sledovat podvodní život  v rybníku nebo v moři. V rybníku  žijí kapři a v moři velryby…. 🙏poproste mamku, taťku a nebo staršího sourozence, ať vám povypráví o rozdílu mezi životem v rybníku a životem v moři….

Krátkou básničku hned na začátek:😉🤗😍

VELRYBA

Velryba má tuze ráda, když jí plavčík drbe záda.

Pak ho sveze na hřbetě, po všech mořích na světě.

RYBY

Všechny ryby sladkovodní, s vodníkem se rády honí.

Kapři i bělice, řádí v našem rybníce.

 

A teď už hurááááá do práce ❤😊 …..

číslice-8

grafomotorika-Y

Grafomotorik-KAPR

Omalovánka-BARVY