města Benátky nad Jizerou

Nový systém Strava.cz – informace

Vážení rodiče,

oznamujeme vám, že školní jídelna přechází na nový elektronický systém odhlašování stravy pro vaše dítě – Strava.cz.

15.2.2024 vám byly na email, který jste uvedli v přihlášce ke stravování, odeslány přihlašovací údaje do tohoto systému.
V případě neobdržení emailu s přihlašovacími údaji do 16.2.2024, napište na email: jidelna.poupatko@seznam.cz

Aplikaci Strava.cz si jednoduše stáhnete do svého telefonu nebo zadáte na webu přes www.strava.cz a po přihlášení si můžete vygenerované heslo změnit. Ovládání je jednoduché, v aplikaci je přímo nápověda. QR kód pro načtení aplikace bude k dispozici v šatnách, na nástěnkách i na našem webu zde.

• Školní jídelna Platanová (Poupátko, Mateřídouška) má číslo 3653
  • Školní jídelna Třída O.P.V (Jizerka, Hastrmánek, Pampeliška, Růženka) má číslo 3974

Odhlášení stravy bude možné nejpozději do 6.30 hodin aktuálního dne.

V případě včasného neodhlášení, bude pro vaše dítě připraveno jídlo a vám účtováno stravné. Dbejte tedy prosím na včasné odhlášení! Pokud v první den nepřítomnosti nestihnete stravu odhlásit, můžete si pro jídlo přijít, v době výdeje oběda od 11,30 – 11,45 h., na své odloučené pracoviště MŠ a do vlastních nádob.

Od 1.3.2024 vás žádáme o odhlašování stravy pouze přes Strava.cz.

V případě komplikací volejte do ŠJ na níže uvedená čísla.

Výjimkou budou omezené provozy o prázdninách, kdy bude předem připraven seznam dětí s docházkou a omlouvání bude pouze telefonicky do školní jídelny.

ŠJ Tř.O.P.V. – tel.č.: 602504952 (Děti z Jizerky, Hastrmánka, Růženky a Pampelišky)
ŠJ Platanová – tel.č.: 602504941 (Děti z Mateřídoušky a Poupátka)

Nezapomínejte, prosím, na oznamovací povinnost paní učitelkám o nepřítomnosti dítěte ve třídě. Odhlášením stravy nebudete odhlášeni z docházky.