města Benátky nad Jizerou

8.ČERVEN 2020

Krásné pondělní ráno dětičky😍,

nový týden před námi, tak si opět vyjmenujte dny v týdnu….. ty už znáte doooost dobře 👍 a můžete k tomu přidat i měsíce….zvládnete to 😜???….Leden-Únor-Březen-Duben-Květen-Červen-Červenec-Srpen-Září-Říjen-Listopad-Prosinec….. UF 😤…to nám to dalo, ale nevadí 🤗….zítra si je zopakujete 😉😃!!!!

Jinak červen je v plném proudu😀, tak  určitě plánujete výlety………kdyby jste se rozhodli  navštívit zoologickou zahradu, tak si aspoň  připomeneme některá zvířátka, která tam žijí, říká se jím exotická 🐫🐅🐃🐘🦏🐍🐒🦍. Jsou to zvířátka, která jen tak nepotkáte u babičky na dvorečku ani v lese, protože žijí hoooooooooodně daleko ……..🌴🏜😅

 

A teď  hurááááá 😂 na přichystané pracovní listy👍……. předškoláčci……POZOR…..škola se blíží☝, tak  se objevila 😮  grafomotorika číselné řady 1-10…  držím vám  palečky✊😉😊

číslice-1

grafomotorika-S

Omalovánka-LEV

Pracovní list-stíny zvířat