města Benátky nad Jizerou

MALÍ A VELCÍ PŘÁTELÉ

Nevíme kde začít, ale jedno víme jistě…….že nám moooc chybíte❤ !!!

Tento kritický stav nás připravil o SUPER akce 😢, jako např. ozdravný pobyt, dětský den a rozloučení s předškoláky. Snad je to poprvé a naposledy🤨. Přesto se předškoláčci nebojte☝, PAMĚTNÍ LIST a dáreček dostanete poslední týden v červnu😉, za jakých podmínek se včas dovíte.

Za náš tým si dovolím napsat, že se nevzdáváme, připravujeme třídy, hlavně projektové dny, které by vás měli potěšit, snažíme se být přínosem i pro naše babičky a dědy šitím roušek a hlavně přínosem pro naše dětičky a předškoláky „domácí školkou“ , aby návrat do MŠ a vstup do ZŠ byl  lehký, radostný, vlastně, aby jste vše zvládli, jak se říká: „PRAVDA –HRAVĚ“ 👍💪.

 

Mějte na paměti, že v mysli i v srdci jsme pořád s vámi…..prostě….. máme Vás rády ❤!!!

 

Pucandlová Jana za holky ze školky